Doručovanie objednávok

Balenie zásielok

Balíky sú obvykle odosielané maximálne do 2 dní po obdržaní objednávky a sú dodávané prostredníctvom kuriéra. Upozorňujeme, že kuriérska služba má pevný časový harmonogram, preto nevie garantovať dodanie tovaru vo vami určenú konkrétnu hodinu. V prípade, že máte špecifické podmienky k času a miestu dodania, alebo sa nebudete v čase dodania nachádzať na uvedenej adrese, je potrebné dohodnúť sa priamo s kuriérom, ktorý tovar doručuje.

Poplatky za dopravu zahŕňajú manipuláciu a balné, ako aj náklady na prepravu. Manipulačné poplatky sú stanovené, cena za prepravu sa líši v závislosti od celkovej hmotnosti zásielky. Odporúčame vám zoskupiť položky v jednej objednávke. Pri vytvorení dvoch rôznych objednávok budú prepravné náklady vyúčtované na obe objednávky zvlásť. Váš balík bude odoslaný na vlastnú zodpovednosť, budeme však dbať na to, aby boli pri balení krehké veci zabalené a ochránené pred rozbitím.

Boxy sú dostatočne dimenzované a vaše položky sú dobre chránené. Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a ak to uznáte za vhodné, tovar nepreberajte.

Tovar doručujeme na územie Slovenska

Štandardné možnosti platby a dopravy

Tovar je zákazníkovi štandardne doručený podľa jeho výberu jednou z nasledujúcich foriem:

Cenník dopravy v rámci Slovenskej republiky

  Hodnota objednávky vrátane DPH  Cena za dopravu vrátana DPH
Objednávky do 50,00€ 4,80 €
Objednávky nad 50,00€ 0,00 €

V prípade objednávky v sume nad nad 50 eur máte dopravu zadarmo